45696 Tresnitt av Harald Kihle i glass og ramme

117a_8dcd8a624c5c9d5_med.jpeg
  • 117a_8dcd8a624c5c9d5_sm.jpeg
  • 117b_8dcd8a624e59066_sm.jpeg

Prøvetrykk signert og datert

str:31 x33 cm

  • Betingelse:Bra

Buyers Premium (inkl. MVA)25%
Kontakt

Auksjonshallen

Porselensveien 6

3920 Porsgrunn

900 22 424

post@auksjonshallen.no

Følg oss

© Programvare Copyright 2024 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.