52867 PP- Nordisk Staup

Staupet er laget av porselen med trykt og Hånddekorert design.
Høyde: 15 cm
Dobbel stemplet under med 2 anker stempler
Tekst : Drik en propp,det gjør dig gott udi din skrott.
| Kjøpers salær (inkl. MVA) | 25% |

© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.