52867 PP- Nordisk Staup

PP- Nordisk Staup
  • PP- Nordisk Staup
  • PP- Nordisk Staup
  • PP- Nordisk Staup
  • PP- Nordisk Staup

Staupet er laget av porselen med trykt og Hånddekorert design.

Høyde: 15 cm

Dobbel stemplet under med 2 anker stempler

Tekst : Drik en propp,det gjør dig gott udi din skrott.

    Kjøpers salær (inkl. MVA)25%
    Kontakt

    Auksjonshallen

    Porselensveien 6

    3920 Porsgrunn

    900 22 424

    post@auksjonshallen.no

    Følg oss

    © Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.