46354 Gammel tre tønne med beslag og hank
Datert 1732 ??
Mangler kork.
- Dimensjoner:H: 19,5 cm D: 17 cm
Buyers Premium (inkl. MVA) | 25% |
© Programvare Copyright 2024 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.
Datert 1732 ??
Mangler kork.