Oktober 2
Slutter snarest
45963
Bok Retro Prisguiden
Endelig budIngen bud
45822
En liten Koffert m/ bunke frimerker
Endelig bud700 SEK
45901
PP- Kanne "Gullkløver"
Endelig bud100 SEK
46141
Sjakk
Endelig bud300 SEK
45872
Flått lysestake Sverige (Punkeberg)
Endelig budIngen bud
46032
Liten flott lott.
Endelig bud600 SEK
46200
Tiedemanns termometer
Endelig bud450 SEK
46244
Gammelt pressglass.
Endelig bud225 SEK
45997
Lite blått stett fat i glass.
Endelig bud100 SEK
46256
Rotekasse m/bla knapper
Endelig bud100 SEK
46130
Liten Nora G Vase
Endelig bud250 SEK
45803
4 Lper God Kvalitet
Endelig bud150 SEK
46028
Mynt lott
Endelig bud500 SEK
46176
Utskåret eldre trekopp
Endelig bud550 SEK
45957
PP- Halssmykke med anheng/brosje
Endelig budIngen bud
46058
Plus- Liten Glassvase
Endelig bud200 SEK
46152
10 stk Tempo 2014.,2015, 2016
Endelig bud200 SEK
45825
Sølv 5 deler
Endelig bud750 SEK
45983
Div Rasjoneringskort
Endelig budIngen bud
45992
Ringperm m/ rødekors
Endelig bud100 SEK
46182
Frydenlunds plakat
Endelig bud175 SEK
45952
Vakkert stort sølvkors
Endelig bud150 SEK
46162
14 stk Agent x9
Endelig budIngen bud
45804
David Bowie Young American
Endelig bud100 SEK
45915
Stav Flint Tekanne "Norrøna
Endelig budIngen bud
45863
6 lodd på tre
Endelig bud100 SEK
46215
1800 tallsorientalsk kniv
Endelig bud200 SEK
46251
2 gml Lommebøker
Endelig bud100 SEK
45929
Ti bud i orgrame
Endelig budIngen bud
46201
2 Grøne kobratelefoner
Endelig bud300 SEK
45968
Postkort album
Endelig bud650 SEK
45908
PP- Vase "Springende ekorn
Endelig budIngen bud
45995
20 stk sort/hvit postkort horten
Endelig budIngen bud
46005
Dukke.
Endelig bud125 SEK
45847
PP-Lott 15 deler
Endelig bud125 SEK
46140
Arabia Finland
Endelig bud100 SEK
46237
Brannbil
Endelig bud200 SEK
46189
2 Flotte gml sakser
Endelig bud200 SEK
46163
Kunstglassvase signert B.M.
Endelig bud275 SEK
46169
Mørk dame figur gml
Endelig bud125 SEK
45998
Flott blå glass bolle.
Endelig budIngen bud
45791
PP- Kunstnerplatte i org eske
Endelig budIngen bud
46258
Hvitgull anheng 14 ct
Endelig bud650 SEK
45877
11 div stempler
Endelig bud200 SEK
46131
PP-" Mugger
Endelig bud100 SEK
45788
Ryddelott storformat kort
Endelig bud100 SEK
46062
Hadeland- 2 skåler
Endelig budIngen bud
46166
Egersund mugge
Endelig bud150 SEK
© Programvare Copyright 2024 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.